Rozvrh hodin 2023-2024 / letní semestr

Zimní semestr / Letní semestr
Pondělí 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Crossfit
A – Sebeobrana
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Sebeobrana a bojové sporty

Mgr. Ondřej Králíček

20/20
B - Závěsné systémy
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení Funkční a intervalový trénink

Mgr. Lenka Knopová, Ph.D.

22/22
Balanční cvičení

Mgr. Jana Bajzíková

19/20
Zdravotní tělesná výchova (Health P.E.)

Mgr. Jana Bajzíková

19/20
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
EXT - Střelnice Jablonec
FH - Celé hřiště Pálkovací sporty

Mgr. Radim Antoš

4/10
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - Horní hala T1
KTV - POSIL. (TVPO) Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

20/20
Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

20/20
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2 Dolní hala Florbal

Jan Bitman

20/20
Florbal

Jan Bitman

20/20
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala
KTV - TVU1
KTV - TVU1 - PC1
KTV - TVU1 - PC2
MASÁŽE
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna
Úterý 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Crossfit
A – Sebeobrana
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Solo Latin Dance

Jan Kohout

15/20
Společenský tanec (v párech)

Jan Kohout

15/16
B - Závěsné systémy Relaxační techniky

Radka Kulhánková

20/20
Basketball
C - Psychomotorika Jumping

Karolína Čírtková

17/17
C - Zdravotní cvičení Poweryoga

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

24/20
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
EXT - Střelnice Jablonec
FH - Celé hřiště Ragby (Rugby)

Matěj Hodač

18/30
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - Horní hala T1
KTV - POSIL. (TVPO) Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Radim Antoš

25/25
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2 Dolní hala
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala
KTV - TVU1
KTV - TVU1 - PC1
KTV - TVU1 - PC2
MASÁŽE
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna
Středa 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Crossfit Kalistenika

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

12/20
A – Sebeobrana
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Moderní pohybové formy

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

11/11
B - Závěsné systémy TRX

PhDr. Pavlína Vrchovecká, Ph.D.

15/15
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
EXT - Střelnice Jablonec
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - Horní hala T1
KTV - POSIL. (TVPO)
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2 Dolní hala Netradiční hry

PhDr. Jaroslav Kupr, Ph.D.

22/22
Volejbal

PhDr. Pavlína Vrchovecká, Ph.D.

25/25
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala Sportovní lezení

Mgr. Radim Antoš

16/16
KTV - TVU1
KTV - TVU1 - PC1
KTV - TVU1 - PC2
MASÁŽE
NH - Kurt č. 1 Tenis (pokočilý)

PaedDr. Jiří Dygrín

16/16
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna
Čtvrtek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Crossfit
A – Sebeobrana
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Flow jóga

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

21/20
Poweryoga

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

20/20
B - Závěsné systémy
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
EXT - Střelnice Jablonec
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - Horní hala T1 Badminton

Mgr. Lenka Knopová, Ph.D.

20/20
KTV - POSIL. (TVPO)
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2 Dolní hala Netradiční hry

PhDr. Jaroslav Kupr, Ph.D.

19/19
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala Sportovní lezení

Mgr. Radim Antoš

16/16
Sportovní lezení

Mgr. Radim Antoš

16/16
KTV - TVU1
KTV - TVU1 - PC1
KTV - TVU1 - PC2
MASÁŽE
NH - Kurt č. 1 Tenis (začátečníci)

PaedDr. Jiří Dygrín

16/16
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna
Pátek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Crossfit
A – Sebeobrana
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál
B - Závěsné systémy
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
EXT - Střelnice Jablonec
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - Horní hala T1
KTV - POSIL. (TVPO)
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2 Dolní hala Volejbal

PhDr. Pavlína Vrchovecká, Ph.D.

25/25
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala
KTV - TVU1
KTV - TVU1 - PC1
KTV - TVU1 - PC2
MASÁŽE
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna
Pondělí 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Crossfit
A – Sebeobrana
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Sebeobrana a bojové sporty

Mgr. Ondřej Králíček

20/20
B - Závěsné systémy
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení Funkční a intervalový trénink

Mgr. Lenka Knopová, Ph.D.

22/22
Balanční cvičení

Mgr. Jana Bajzíková

19/20
Zdravotní tělesná výchova (Health P.E.)

Mgr. Jana Bajzíková

19/20
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
EXT - Střelnice Jablonec
FH - Celé hřiště Pálkovací sporty

Mgr. Radim Antoš

4/10
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - Horní hala T1
KTV - POSIL. (TVPO) Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

20/20
Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

20/20
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2 Dolní hala Florbal

Jan Bitman

20/20
Florbal

Jan Bitman

20/20
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala
KTV - TVU1
KTV - TVU1 - PC1
KTV - TVU1 - PC2
MASÁŽE
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna
Úterý 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Crossfit
A – Sebeobrana
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Solo Latin Dance

Jan Kohout

15/20
Společenský tanec (v párech)

Jan Kohout

15/16
B - Závěsné systémy Relaxační techniky

Radka Kulhánková

20/20
Basketball
C - Psychomotorika Jumping

Karolína Čírtková

17/17
C - Zdravotní cvičení Poweryoga

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

24/20
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
EXT - Střelnice Jablonec
FH - Celé hřiště Ragby (Rugby)

Matěj Hodač

18/30
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - Horní hala T1
KTV - POSIL. (TVPO) Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Radim Antoš

25/25
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2 Dolní hala
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala
KTV - TVU1
KTV - TVU1 - PC1
KTV - TVU1 - PC2
MASÁŽE
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna
Středa 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Crossfit Kalistenika

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

12/20
A – Sebeobrana
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Moderní pohybové formy

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

11/11
B - Závěsné systémy TRX

PhDr. Pavlína Vrchovecká, Ph.D.

15/15
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
EXT - Střelnice Jablonec
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - Horní hala T1
KTV - POSIL. (TVPO)
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2 Dolní hala Netradiční hry

PhDr. Jaroslav Kupr, Ph.D.

22/22
Volejbal

PhDr. Pavlína Vrchovecká, Ph.D.

25/25
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala Sportovní lezení

Mgr. Radim Antoš

16/16
KTV - TVU1
KTV - TVU1 - PC1
KTV - TVU1 - PC2
MASÁŽE
NH - Kurt č. 1 Tenis (pokočilý)

PaedDr. Jiří Dygrín

16/16
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna
Čtvrtek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Crossfit
A – Sebeobrana
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Flow jóga

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

21/20
Poweryoga

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

20/20
B - Závěsné systémy
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
EXT - Střelnice Jablonec
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - Horní hala T1 Badminton

Mgr. Lenka Knopová, Ph.D.

20/20
KTV - POSIL. (TVPO)
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2 Dolní hala Netradiční hry

PhDr. Jaroslav Kupr, Ph.D.

19/19
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala Sportovní lezení

Mgr. Radim Antoš

16/16
Sportovní lezení

Mgr. Radim Antoš

16/16
KTV - TVU1
KTV - TVU1 - PC1
KTV - TVU1 - PC2
MASÁŽE
NH - Kurt č. 1 Tenis (začátečníci)

PaedDr. Jiří Dygrín

16/16
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna
Pátek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Crossfit
A – Sebeobrana
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál
B - Závěsné systémy
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
EXT - Střelnice Jablonec
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - Horní hala T1
KTV - POSIL. (TVPO)
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2 Dolní hala Volejbal

PhDr. Pavlína Vrchovecká, Ph.D.

25/25
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala
KTV - TVU1
KTV - TVU1 - PC1
KTV - TVU1 - PC2
MASÁŽE
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna