Rozvrh hodin 2021-2022 / zimní semestr

Zimní semestr / Letní semestr
Pondělí 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Sebeobrana (Self defense)

Ondřej Králíček

20/20
Sebeobrana (Self defense)

Ondřej Králíček

16/16
Sebeobrana (Self defense)

Ondřej Králíček

18/18
B - Závěsné systémy
C - Psychomotorika Jumping

Karolína Čírtková

15/15
C - Zdravotní cvičení Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
FH - Celé hřiště Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
FH - Polovina č. 1 Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Úterý 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Bodystyling

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

18/20
Poweryoga

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

28/30
B - Závěsné systémy
C - Psychomotorika Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
C - Zdravotní cvičení
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1 Ragby (Rugby)

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

24/30
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Středa 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
B - Závěsné systémy Poweryoga

Denisa Sádovská

20/20
Kruhový trénink (Circuit training)

Anna Kolmanová

20/20
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
C - Psychomotorika Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
C - Zdravotní cvičení Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Zdravotní tělesná výchova (Health P.E.)

Mgr. Jana Bajzíková

6/20
FH - Celé hřiště Softbal

Mgr. Radim Antoš

6/20
FH - Polovina č. 1 Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Čtvrtek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Radim Antoš

25/25
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
B - Závěsné systémy Totalbody

Barbora Skramuská

9/20
C - Psychomotorika Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
C - Zdravotní cvičení Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Pátek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

24/25
Kruhový trénink (Circuit training)

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

16/25
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál
B - Závěsné systémy
C - Psychomotorika Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
C - Zdravotní cvičení
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Pondělí 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Sebeobrana (Self defense)

Ondřej Králíček

20/20
Sebeobrana (Self defense)

Ondřej Králíček

16/16
Sebeobrana (Self defense)

Ondřej Králíček

18/18
B - Závěsné systémy
C - Psychomotorika Jumping

Karolína Čírtková

15/15
C - Zdravotní cvičení Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
FH - Celé hřiště Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
FH - Polovina č. 1 Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Úterý 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Bodystyling

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

18/20
Poweryoga

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

28/30
B - Závěsné systémy
C - Psychomotorika Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
C - Zdravotní cvičení
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1 Ragby (Rugby)

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

24/30
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Středa 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
B - Závěsné systémy Poweryoga

Denisa Sádovská

20/20
Kruhový trénink (Circuit training)

Anna Kolmanová

20/20
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
C - Psychomotorika Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
C - Zdravotní cvičení Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Zdravotní tělesná výchova (Health P.E.)

Mgr. Jana Bajzíková

6/20
FH - Celé hřiště Softbal

Mgr. Radim Antoš

6/20
FH - Polovina č. 1 Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Čtvrtek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Radim Antoš

25/25
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
B - Závěsné systémy Totalbody

Barbora Skramuská

9/20
C - Psychomotorika Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
C - Zdravotní cvičení Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Pátek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

24/25
Kruhový trénink (Circuit training)

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

16/25
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál
B - Závěsné systémy
C - Psychomotorika Výuka KTV

Bez Lektora

0/0
C - Zdravotní cvičení
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3