Rozvrh hodin 2022-2023 / zimní semestr

Zimní semestr / Letní semestr
Pondělí 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Petr Jeřábek, Ph.D.

25/25
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Sebeobrana (Self defense)

Ondřej Králíček

20/20
B - Závěsné systémy Balanční cvičení

Mgr. Jana Bajzíková

13/15
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Úterý 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Luděk Kalfiřt

25/25
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál
B - Závěsné systémy Kardio trénink

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

20/20
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1 Ragby (Rugby)

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

27/30
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Středa 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Luděk Kalfiřt

25/25
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Zdravotní tělesná výchova (Health P.E.)

Mgr. Jana Bajzíková

20/20
B - Závěsné systémy Dance aerobic

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

18/20
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Čtvrtek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Port de bras

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

20/20
Kruhový trénink (Circuit training)

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

20/20
B - Závěsné systémy
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén Plavání (Swimming)

Mgr. Luděk Kalfiřt

8/12
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak Sportovní lezení (MAKAK Jablonec 10:40 - 12:10)

Mgr. Radim Antoš

5/14
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1 Frisbee

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

14/20
Netradiční hry

PhDr. Jaroslav Kupr, Ph.D.

10/20
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Pátek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Solo Latin Dance

Jan Kohout

13/20
B - Závěsné systémy
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén Plavání (Swimming)

Mgr. Petr Jeřábek, Ph.D.

19/20
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Pondělí 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Petr Jeřábek, Ph.D.

25/25
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Sebeobrana (Self defense)

Ondřej Králíček

20/20
B - Závěsné systémy Balanční cvičení

Mgr. Jana Bajzíková

13/15
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Úterý 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Luděk Kalfiřt

25/25
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál
B - Závěsné systémy Kardio trénink

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

20/20
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1 Ragby (Rugby)

Mgr. Petra Čaplová, Ph.D.

27/30
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Středa 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna Kondiční posilování (Fitness)

Mgr. Luděk Kalfiřt

25/25
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Zdravotní tělesná výchova (Health P.E.)

Mgr. Jana Bajzíková

20/20
B - Závěsné systémy Dance aerobic

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

18/20
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Čtvrtek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Port de bras

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

20/20
Kruhový trénink (Circuit training)

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

20/20
B - Závěsné systémy
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén Plavání (Swimming)

Mgr. Luděk Kalfiřt

8/12
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak Sportovní lezení (MAKAK Jablonec 10:40 - 12:10)

Mgr. Radim Antoš

5/14
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1 Frisbee

Mgr. Lenka Doležalová, Ph.D.

14/20
Netradiční hry

PhDr. Jaroslav Kupr, Ph.D.

10/20
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
Pátek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
A - Posilovna
ATK - Kurt č. 1
ATK - Kurt č. 2
ATK - Kurt č. 3
B - Taneční sál Solo Latin Dance

Jan Kohout

13/20
B - Závěsné systémy
Basketball
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
EXT - Bazén Plavání (Swimming)

Mgr. Petr Jeřábek, Ph.D.

19/20
EXT - Lokomotiva
EXT - Makak
FH - Celé hřiště
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - Sauna
KTV - T1
KTV - T1A
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1B
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T2
KTV - T2A
KTV - T2B
KTV - T2C
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3