Výpis aktivit

Pondělí 05. 12.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 16:00 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 6/30
ASC posilovna
  • 18:00 - 20:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 5/30
ASC posilovna
  • 07:00 - 08:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 7/30
ASC posilovna
  • 20:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 3/30
ASC posilovna
  • 12:00 - 14:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 7/50
B - Taneční sál
"Aby záda nebolela"
  • 16:00 - 17:00
  • Vyučující: Mgr. Jana Bajzíková
  • Obsazenost: 3/20
BOSU
  • 17:00 - 18:00
  • Vyučující: Vendula Škeříková
  • Obsazenost: 0/16
Kruhový trénink
  • 19:00 - 20:00
  • Vyučující: Tereza Nechanická
  • Obsazenost: 1/20
Body Shape
  • 18:00 - 19:00
  • Vyučující: Michaela Matoušková
  • Obsazenost: 2/20
B - Závěsné systémy
Jumping
  • 16:30 - 17:30
  • Vyučující: Karolína Čírtková
  • Obsazenost: 7/17
Jumping
  • 17:45 - 18:45
  • Vyučující: Karolína Čírtková
  • Obsazenost: 9/17
FH - Polovina č. 1
08:00 - 10:00
10:00 - 12:30
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
16:00 - 17:30
FH - Polovina č. 2
08:00 - 10:00
10:00 - 12:30
20:00 - 21:00
NH - Kurt č. 1
PŘÍPRAVA K ZÁPOČTU (VOLEJBAL)
  • 18:15 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 16/30
NH - Kurt č. 2
PŘÍPRAVA K ZÁPOČTU (VOLEJBAL)
  • 18:15 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/30
NH - Kurt č. 3
PŘÍPRAVA K ZÁPOČTU (BASKETBAL)
  • 18:15 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/30
Úterý 06. 12.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 07:00 - 08:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 4/30
ASC posilovna
  • 14:00 - 16:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/30
ASC posilovna
  • 16:00 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 2/30
ASC posilovna
  • 18:00 - 20:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/30
ASC posilovna
  • 20:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/30
B - Taneční sál
LADY DANCE
  • 19:00 - 20:00
  • Vyučující: Kateřina Heimrathová
  • Obsazenost: 16/20
B - Závěsné systémy
TRX
  • 16:00 - 17:00
  • Vyučující: Yana Sviridenko
  • Obsazenost: 0/15
Funkční trénink
  • 17:00 - 18:00
  • Vyučující: Yana Sviridenko
  • Obsazenost: 0/16
Kruhový trénink
  • 18:30 - 19:30
  • Vyučující: Tereza Jetmarová
  • Obsazenost: 8/16
Funkční trénink
  • 17:00 - 18:00
  • Vyučující: Yana Sviridenko
  • Obsazenost: 0/16
FH - Polovina č. 1
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 15:00
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
FH - Polovina č. 2
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 15:00
20:00 - 21:00
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
NH - Kurt č. 3
PŘÍPRAVA K ZÁPOČTU (VOLEJBAL, BASKETBAL)
  • 18:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/30
Středa 07. 12.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 07:00 - 10:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 7/50
ASC posilovna
  • 12:30 - 16:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/50
ASC posilovna
  • 16:00 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/30
ASC posilovna
  • 18:00 - 20:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/30
ASC posilovna
  • 20:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 2/30
B - Taneční sál
"Aby záda nebolela"
  • 16:00 - 17:00
  • Vyučující: Mgr. Jana Bajzíková
  • Obsazenost: 9/20
Dance workout
  • 18:00 - 19:00
  • Vyučující: Tereza Jetmarová
  • Obsazenost: 5/20
Taneční lekce s Janee
  • 19:00 - 20:00
  • Vyučující: Jana Špetlová
  • Obsazenost: 4/20
B - Závěsné systémy
Tabata/HIIT
  • 16:00 - 17:00
  • Vyučující: Yana Sviridenko
  • Obsazenost: 0/20
TRX
  • 17:00 - 18:00
  • Vyučující: Yana Sviridenko
  • Obsazenost: 3/16
Jumping
  • 18:00 - 19:00
  • Vyučující: Karolína Čírtková
  • Obsazenost: 8/17
Bungee workout
  • 19:15 - 20:15
  • Vyučující: Karolína Čírtková
  • Obsazenost: 0/11
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
Čtvrtek 08. 12.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 07:00 - 12:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 4/50
ASC posilovna
  • 12:00 - 16:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/50
ASC posilovna
  • 16:00 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/30
ASC posilovna
  • 18:00 - 20:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/30
ASC posilovna
  • 20:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/30
B - Taneční sál
Body Shape
  • 18:00 - 19:00
  • Vyučující: Michaela Matoušková
  • Obsazenost: 0/20
B - Závěsné systémy
Aerial hoop
  • 19:00 - 20:00
  • Vyučující: Michaela Pelantová
  • Obsazenost: 0/16
FH - Polovina č. 1
14:00 - 15:00
FH - Polovina č. 2
14:00 - 15:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
Pátek 09. 12.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 07:00 - 12:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 3/50
ASC posilovna
  • 12:00 - 16:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/50
ASC posilovna
  • 16:00 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/30
ASC posilovna
  • 18:00 - 20:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/30
ASC posilovna
  • 20:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/30
B - Taneční sál
B - Závěsné systémy
BODY BARS funkční trénink
  • 16:00 - 17:00
  • Vyučující: Yana Sviridenko
  • Obsazenost: 0/20
Tabata/HIIT
  • 17:00 - 18:00
  • Vyučující: Yana Sviridenko
  • Obsazenost: 1/20
FH - Polovina č. 1
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
FH - Polovina č. 2
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
Sobota 10. 12.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
B - Taneční sál
FH - Polovina č. 1
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
13:00 - 14:00
12:00 - 13:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
FH - Polovina č. 2
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Neděle 11. 12.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00