Výpis aktivit

Pondělí 22. 11.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 07:00 - 12:15
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 14/50
ASC posilovna
  • 14:00 - 17:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 23/40
ASC posilovna
  • 17:00 - 19:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 20/20
ASC posilovna
  • 19:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 20/20
B - Závěsné systémy
TRX
  • 18:00 - 19:00
  • Vyučující: Adéla Šafránková
  • Obsazenost: 7/16
C - Psychomotorika
Jumping
  • 18:00 - 19:00
  • Vyučující: Karolína Čírtková
  • Obsazenost: 8/16
C - Zdravotní cvičení
Zaměstnanci TUL
  • 16:00 - 17:00
  • Vyučující: Mgr. Jana Bajzíková
  • Obsazenost: 3/20
"Aby záda nebolela"
  • 16:00 - 17:00
  • Vyučující: Mgr. Jana Bajzíková
  • Obsazenost: 12/20
FH - Polovina č. 1
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 10:30
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
13:00 - 14:00
18:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
FH - Polovina č. 2
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 10:30
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
NH - Kurt č. 1
15:00 - 16:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
14:00 - 15:00
19:00 - 20:00
NH - Kurt č. 2
10:00 - 11:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
14:00 - 15:00
NH - Kurt č. 3
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
20:00 - 20:30
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
Úterý 23. 11.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 07:00 - 08:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 7/20
ASC posilovna
  • 12:30 - 15:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 8/40
ASC posilovna
  • 15:00 - 17:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 23/30
ASC posilovna
  • 19:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 23/30
ASC posilovna
  • 17:00 - 19:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 27/30
B - Závěsné systémy
Aerial hoop
  • 18:00 - 19:00
  • Vyučující: Michaela Pelantová
  • Obsazenost: 4/16
Bungee workout
  • 16:30 - 17:30
  • Vyučující: Karolína Čírtková
  • Obsazenost: 7/11
FH - Polovina č. 1
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:30
FH - Polovina č. 2
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
NH - Kurt č. 1
07:00 - 08:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
13:00 - 14:00
15:00 - 16:00
NH - Kurt č. 2
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
21:00 - 21:30
16:00 - 17:00
NH - Kurt č. 3
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
21:00 - 21:30
18:00 - 19:00
Středa 24. 11.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 07:00 - 14:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 23/50
ASC posilovna
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 12/30
ASC posilovna
  • 18:00 - 19:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 23/30
ASC posilovna
  • 16:00 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 14/50
ASC posilovna
  • 14:00 - 16:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/50
B - Závěsné systémy
Létací jóga
  • 19:00 - 20:00
  • Vyučující: Denisa Sádovská
  • Obsazenost: 6/10
Létací jóga
  • 20:00 - 21:00
  • Vyučující: Denisa Sádovská
  • Obsazenost: 6/10
C - Psychomotorika
Jumping
  • 20:00 - 21:00
  • Vyučující: Karolína Čírtková
  • Obsazenost: 8/16
FH - Polovina č. 1
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
16:00 - 17:30
FH - Polovina č. 2
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
19:00 - 20:00
NH - Kurt č. 1
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 10:30
12:30 - 13:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
10:30 - 11:30
11:30 - 12:30
16:00 - 17:00
15:00 - 16:00
NH - Kurt č. 2
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
15:00 - 16:00
NH - Kurt č. 3
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
Čtvrtek 25. 11.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 07:00 - 10:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 11/50
ASC posilovna
  • 12:30 - 15:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 6/30
ASC posilovna
  • 15:00 - 17:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 6/30
ASC posilovna
  • 17:00 - 19:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 21/30
ASC posilovna
  • 19:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 8/50
B - Taneční sál
Dokonalé břicho
  • 18:00 - 19:00
  • Vyučující: Anna Kolmanová
  • Obsazenost: 8/20
Bootylicious
  • 19:00 - 20:00
  • Vyučující: Anna Kolmanová
  • Obsazenost: 6/20
FH - Polovina č. 1
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
14:00 - 15:00
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
FH - Polovina č. 2
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
21:00 - 21:30
NH - Kurt č. 1
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
21:00 - 21:30
20:00 - 21:00
14:00 - 15:00
19:00 - 20:00
NH - Kurt č. 2
09:00 - 10:00
10:00 - 10:30
12:30 - 13:00
13:00 - 14:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
10:30 - 11:30
11:30 - 12:30
15:00 - 16:00
14:00 - 15:00
NH - Kurt č. 3
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
21:00 - 21:30
12:00 - 13:00
20:00 - 21:00
15:00 - 16:00
Pátek 26. 11.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 13:30 - 15:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/30
ASC posilovna
  • 15:00 - 17:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 11/20
ASC posilovna
  • 17:00 - 19:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 10/20
ASC posilovna
  • 19:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 6/20
FH - Polovina č. 1
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
FH - Polovina č. 2
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
NH - Kurt č. 1
12:00 - 13:00
07:00 - 08:00
09:00 - 10:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
18:00 - 19:00
08:00 - 09:00
17:00 - 18:00
NH - Kurt č. 2
07:00 - 08:00
07:00 - 08:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
18:00 - 19:00
17:00 - 18:00
15:00 - 16:00
NH - Kurt č. 3
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
13:00 - 14:00
17:00 - 17:30
Sobota 27. 11.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 16:00 - 20:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 15/60
FH - Polovina č. 1
08:30 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
FH - Polovina č. 2
08:30 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
08:30 - 09:00
NH - Kurt č. 3
13:00 - 14:00
08:30 - 10:00
Neděle 28. 11.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Posilovna
ASC posilovna
  • 16:00 - 20:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 23/60
FH - Polovina č. 1
08:30 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
FH - Polovina č. 2
08:30 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
NH - Kurt č. 1
NH - Kurt č. 2
11:00 - 12:00
NH - Kurt č. 3
10:00 - 11:00