Výpis aktivit

Pondělí 19.02.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A – Sebeobrana
B - Taneční sál
B - Závěsné systémy
Funkční trénink
  • 17:00 - 18:00
  • Vyučující: Yana Sviridenko
  • Obsazenost: 0/20
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
Spirální stabilizace páteře
  • 16:30 - 17:30
  • Vyučující: Mgr. Jana Bajzíková
  • Obsazenost: 14/13
FH - Polovina č. 1
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
20:00 - 21:30
FH - Polovina č. 2
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
14:00 - 15:30
20:00 - 21:30
12:30 - 14:00
KTV - POSIL. (TVPO)
ASC posilovna
  • 07:00 - 14:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 32/50
ASC posilovna
  • 14:00 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 43/50
ASC posilovna
  • 18:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 44/50
KTV - T1A - kurt č. 1
ASC GYMNASTIKA
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/50
08:45 - 10:30
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
ASC BADMINTON
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 2/2
KTV - T1B - kurt č. 4
ASC BADMINTON
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 4/4
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2A Dolní hala
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
KTV - T2B Dolní hala
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
KTV - T2C Dolní hala
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
NH - Kurt č. 1
09:00 - 10:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
19:00 - 20:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
17:00 - 18:00
16:00 - 17:00
NH - Kurt č. 2
20:00 - 21:00
09:00 - 10:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 15:30
18:00 - 19:00
NH - Kurt č. 3
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
15:00 - 16:00
SAUNA mužská šatna
SAUNA ženská šatna
Úterý 20.02.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
B - Taneční sál
LADY DANCE
  • 19:00 - 20:00
  • Vyučující: Kateřina Heimrathová
  • Obsazenost: 14/16
DANCE 4 FUN
  • 17:30 - 18:30
  • Vyučující: Valerie Elstnerová
  • Obsazenost: 9/17
B - Závěsné systémy
Bungee workout
  • 19:00 - 20:00
  • Vyučující: Kristýna Šléglová
  • Obsazenost: 9/10
C - Psychomotorika
C - Zdravotní cvičení
FH - Polovina č. 1
12:30 - 14:00
14:00 - 15:30
08:30 - 12:15
FH - Polovina č. 2
12:30 - 14:00
14:00 - 15:30
08:30 - 12:15
18:00 - 19:30
19:30 - 21:00
KTV - POSIL. (TVPO)
ASC posilovna
  • 07:00 - 08:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 7/20
ASC POSILOVNA
  • 14:00 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 42/50
ASC POSILOVNA
  • 18:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 39/50
KTV - T1A - kurt č. 1
14:00 - 16:00
KTV - T1A - kurt č. 2
14:00 - 16:00
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
14:00 - 16:00
KTV - T1B - kurt č. 4
14:00 - 16:00
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2A Dolní hala
17:00 - 19:00
15:00 - 17:00
KTV - T2B Dolní hala
15:00 - 17:00
KTV - T2C Dolní hala
17:00 - 19:00
15:00 - 17:00
19:30 - 21:30
NH - Kurt č. 1
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
18:00 - 19:00
NH - Kurt č. 2
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
NH - Kurt č. 3
SAUNA mužská šatna
Sauna SPOLEČNÁ
  • 17:30 - 19:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/10
Sauna SPOLEČNÁ
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 6/10
Sauna SPOLEČNÁ
  • 15:30 - 17:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/10
SAUNA ženská šatna
Sauna SPOLEČNÁ
  • 17:30 - 19:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/10
Sauna SPOLEČNÁ
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/10
Sauna SPOLEČNÁ
  • 15:30 - 17:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/10
Středa 21.02.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
A - Crossfit
B - Taneční sál
Kruhový trénink
  • 19:00 - 20:00
  • Vyučující: Tereza Nechanická
  • Obsazenost: 6/20
B - Závěsné systémy
TRX
  • 17:00 - 18:00
  • Vyučující: Yana Sviridenko
  • Obsazenost: 0/16
Bungee workout
  • 19:00 - 20:00
  • Vyučující: Kristýna Šléglová
  • Obsazenost: 9/10
C - Zdravotní cvičení
Spirální stabilizace páteře
  • 16:00 - 17:00
  • Vyučující: Mgr. Jana Bajzíková
  • Obsazenost: 12/13
FH - Polovina č. 1
19:30 - 21:00
08:30 - 12:15
12:30 - 14:00
14:00 - 15:15
FH - Polovina č. 2
19:30 - 21:00
08:30 - 12:15
12:30 - 14:00
14:00 - 15:30
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - POSIL. (TVPO)
ASC posilovna
  • 07:00 - 14:15
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 32/50
ASC posilovna
  • 15:45 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 30/30
ASC posilovna
  • 18:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 49/50
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
19:30 - 21:30
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
19:30 - 21:30
KTV - T1B - kurt č. 4
19:30 - 21:30
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2A Dolní hala
15:00 - 17:00
19:00 - 21:00
KTV - T2B Dolní hala
15:00 - 17:00
17:00 - 19:00
KTV - T2C Dolní hala
15:00 - 17:00
17:00 - 19:00
19:00 - 21:00
NH - Kurt č. 1
09:00 - 10:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
19:00 - 20:00
NH - Kurt č. 2
09:00 - 10:00
12:00 - 13:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
15:30 - 16:30
NH - Kurt č. 3
20:00 - 21:00
SAUNA mužská šatna
Sauna SPOLEČNÁ
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 10/10
Sauna MUŽI
  • 17:30 - 19:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 7/13
SAUNA ženská šatna
Sauna ŽENY
  • 15:30 - 17:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/13
Sauna SPOLEČNÁ
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 2/10
Čtvrtek 22.02.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
B - Taneční sál
C - Zdravotní cvičení
FH - Polovina č. 1
19:30 - 21:00
08:30 - 14:15
FH - Polovina č. 2
20:00 - 21:00
08:30 - 14:15
KTV - Bouldering (TVBO)
KTV - POSIL. (TVPO)
ASC POSILOVNA
  • 07:00 - 14:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 40/50
ASC POSILOVNA
  • 14:00 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 28/50
ASC POSILOVNA
  • 18:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 37/50
KTV - T1A - kurt č. 1
15:30 - 17:30
KTV - T1A - kurt č. 2
15:30 - 17:30
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
15:30 - 17:30
KTV - T1B - kurt č. 4
15:30 - 17:30
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala
NH - Kurt č. 1
18:00 - 19:00
NH - Kurt č. 2
14:00 - 15:00
19:00 - 20:00
NH - Kurt č. 3
20:00 - 21:00
16:00 - 17:00
SAUNA mužská šatna
Sauna SPOLEČNÁ
  • 15:30 - 17:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 3/10
Sauna SPOLEČNÁ
  • 17:30 - 19:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 2/10
Sauna SPOLEČNÁ
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 5/10
SAUNA ženská šatna
Sauna SPOLEČNÁ
  • 15:30 - 17:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/10
Sauna SPOLEČNÁ
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/10
Sauna SPOLEČNÁ
  • 17:30 - 19:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 3/10
Pátek 23.02.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
B - Taneční sál
B - Závěsné systémy
Tabata/HIIT
  • 17:00 - 18:00
  • Vyučující: Yana Sviridenko
  • Obsazenost: 0/20
C - Zdravotní cvičení
FH - Polovina č. 1
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
13:30 - 15:00
FH - Polovina č. 2
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 13:30
13:30 - 15:00
KTV - POSIL. (TVPO)
ASC POSILOVNA
  • 07:00 - 14:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 13/50
ASC POSILOVNA
  • 14:00 - 18:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/50
ASC POSILOVNA
  • 18:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/50
KTV - T1A - kurt č. 1
17:00 - 19:00
19:00 - 21:00
KTV - T1A - kurt č. 2
17:00 - 19:00
19:00 - 21:00
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
17:00 - 19:00
19:00 - 21:00
KTV - T1B - kurt č. 4
17:00 - 19:00
19:00 - 21:00
KTV - T1B Horní hala
KTV - T2A Dolní hala
17:00 - 19:00
19:00 - 21:00
KTV - T2B Dolní hala
19:00 - 21:00
KTV - T2C Dolní hala
17:00 - 19:00
19:00 - 21:00
NH - Kurt č. 1
19:00 - 20:00
13:00 - 14:00
NH - Kurt č. 2
13:00 - 14:00
16:00 - 17:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
NH - Kurt č. 3
19:00 - 20:00
SAUNA mužská šatna
Sauna SPOLEČNÁ
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/10
Sauna MUŽI
  • 17:30 - 19:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/13
SAUNA ženská šatna
Sauna SPOLEČNÁ
  • 19:30 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/10
Sauna ŽENY
  • 15:30 - 17:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/13
Sobota 24.02.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
B - Taneční sál
FH - Polovina č. 1
FH - Polovina č. 2
KTV - POSIL. (TVPO)
ASC posilovna
  • 09:00 - 17:00
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 2/50
KTV - T1A - kurt č. 1
KTV - T1A - kurt č. 2
KTV - T1A Horní hala
KTV - T1B - kurt č. 3
KTV - T1B - kurt č. 4
KTV - T1B Horní hala
NH - Kurt č. 1
08:30 - 09:00
13:00 - 14:00
NH - Kurt č. 2
08:30 - 09:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
NH - Kurt č. 3
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
Neděle 25.02.
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
KTV - POSIL. (TVPO)
ASC posilovna
  • 17:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 3/50
KTV - T2A Dolní hala
KTV - T2B Dolní hala
KTV - T2C Dolní hala
SAUNA mužská šatna
Sauna SPOLEČNÁ
  • 18:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 1/20
SAUNA ženská šatna
Sauna SPOLEČNÁ
  • 18:00 - 21:30
  • Vyučující: Bez Lektora
  • Obsazenost: 0/20