Úvodní soustředění pro 1. ročníky

Úvodní soustředění studentů 1. ročníku studijního programu SPORT SE ZAMĚŘENÍM NA ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL a studijního programu TĚLESNÁ VÝCHOVA SE ZAMĚŘENÍM NA VZDĚLÁVÁNÍ.

Termín kurzu: 22. 09. 2022 do 23. 09. 2022
Obsazenost: 90/150
Zápis pro studenty: od 29. 06. 2022 10:10 do 21. 09. 2022 10:10
Konec zápisu: 21. 09. 2022 10:11
Základní cena: 800 Kč
Deadline platby: 29. 06. 2022
Místo a čas setkání: Liberec, Harcov
Stravování: Zajištěno.
Ubytování: Individuální
Doprava: Individuální



Seznam studentů

Osobní číslo Jméno Předmět
P22000002 Adamová Lucie USO
P22000251 Bartošová Eliška ZKIN
P22000003 Bělová Eliška USO
P22000005 Bínová Ester USO
P22000194 Brokenická Jana ZKIN
P22000006 Burešová Barbora USO
P22000007 Buryánová Aneta USO
P22000008 Cicvárková Barbora USO
P22000252 Csuha Michal ZKIN
P22000239 Cvrčková Jana ZKIN
P22000827 Čáp Filip ZKIN
P22000009 Čermák Jiří USO
P22000010 Diviš Karel USO
P22000825 Donátová Štěpánka ZKIN
P22000011 Drábková Dominika USO
P22000264 Dubský Jan ZKIN
P22000013 Ďurčovič Jan USO
P22000266 Dvořák Jan ZKIN
P22000014 Džavík Dominik USO
P22000015 Fanderlik David USO
P22000016 Foersterová Diana USO
P22000254 Hátle David ZKIN
P22000018 Houšková Tereza USO
P22000019 Chlad Petr USO
P22000020 Janikova Lucia USO
P22000021 Janoušek Tomáš USO
P22000022 Jánská Kristina USO
P22000831 Jelínková Alžběta ZKIN
P22000023 Ješeta Jiří USO
P22000255 Jun Michal ZKIN
P22000024 Juzvak Andrij USO
P22000025 Kazdová Michaela USO
P22000268 Klimecká Zuzana ZKIN
P22000026 Kolář Šimon USO
P22000269 Kolín Jakub ZKIN
P22000027 Komárek Dominik USO
P22000172 Král Marek ZKIN
P22000028 Kratochvílová Tereza USO
P22000029 Krčková Natalia USO
P22000030 Křikava Pavel USO
P22000031 Kučera Filip USO
P22000270 Kulhánek David ZKIN
P22000032 Kverek Libor USO
P21000033 Laurynová Marie USO
P22000059 Liakhovska Veronika USO
P22000033 Lukešová Anna USO
P22000035 Machová Tereza USO
P22000036 Mandinec Daniel USO
P22000037 Marušák Roman USO
P22000038 Matous Adam USO
P22000271 Matoušová Gabriela ZKIN
P22000262 Melicharová Nikola ZKIN
P22000272 Musilová Tereza ZKIN
P22000257 Nedomlelová Lucie ZKIN
P22000173 Němec Jan ZKIN
P22000039 Nevečeřal Matěj USO
P22000265 Ondřej Pulkrábek ZKIN
P22000041 Papoušek Přemysl USO
P22000042 Pavlačková Petra USO
P22000258 Pavlata Tomáš ZKIN
P22000259 Pažout Ondřej ZKIN
P22000043 Peca Jakub USO
P22000044 Pešek Matěj USO
P22000045 Podlipný Lukáš USO
P22000046 Pohl Miroslav USO
P22000047 Poláková Beáta USO
P22000263 Poršová Amálie ZKIN
P22000260 Postolka Lukáš ZKIN
P22000048 Pradella Franziska USO
P22000049 Prokešová Tereza USO
P22000050 Rálišová Lucie USO
P22000273 Seidlová Eliška ZKIN
P22000060 Stadnyk Dmytro USO
P22000275 Svoboda Patrik ZKIN
P22000051 Svoboda Michal USO
P22000174 Svobodová Anna ZKIN
P22000276 Sýkora Jiří ZKIN
P22000195 Šafrová Tina ZKIN
P22000829 Šritrová Lenka ZKIN
P22000052 Švejdová Daniela USO
P22000053 Titěrová Barbora USO
P22000277 Trčka Vladimír ZKIN
P22000054 Trnková Tereza USO
P22000261 Truksová Karolína ZKIN
P22000108 Vančurová Sára ZKIN
P22000278 Vaněčková Vanda ZKIN
P22000055 Večerníková Barbora USO
P22000056 Verner Tadeáš USO
P22000057 Vodseďálková Sabina USO
P22000058 Žák Jan USO