Rozvrh hodin 2019-2020 / zimní semestr

Zimní semestr / Letní semestr
Pondělí 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
Tělocvična T1 - Horní hala
Tělocvična T2 - Dolní hala
Horolezecká stěna T2C
Posilovna T3
Spinning, TRX T4
Stolní tenis T5
Zrcadlový sál T6
Malý zrcadlový sál T7
Tenisová hala
Fotbalové hřiště
Bazén
Externí
Zrcadlový sál B
Sál závěsných sportů B
Úpolová tělocvična A
Úterý 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
Tělocvična T1 - Horní hala
Tělocvična T2 - Dolní hala
Horolezecká stěna T2C
Posilovna T3
Spinning, TRX T4
Stolní tenis T5
Zrcadlový sál T6
Malý zrcadlový sál T7
Tenisová hala
Fotbalové hřiště
Bazén
Externí
Zrcadlový sál B
Sál závěsných sportů B
Úpolová tělocvična A
Středa 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
Tělocvična T1 - Horní hala
Tělocvična T2 - Dolní hala
Horolezecká stěna T2C
Posilovna T3
Spinning, TRX T4
Stolní tenis T5
Zrcadlový sál T6
Malý zrcadlový sál T7
Tenisová hala
Fotbalové hřiště
Bazén
Externí
Zrcadlový sál B
Sál závěsných sportů B
Úpolová tělocvična A
Čtvrtek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
Tělocvična T1 - Horní hala
Tělocvična T2 - Dolní hala
Horolezecká stěna T2C
Posilovna T3
Spinning, TRX T4
Stolní tenis T5
Zrcadlový sál T6
Malý zrcadlový sál T7
Tenisová hala
Fotbalové hřiště
Bazén
Externí
Zrcadlový sál B
Sál závěsných sportů B
Úpolová tělocvična A
Pátek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
Tělocvična T1 - Horní hala
Tělocvična T2 - Dolní hala
Horolezecká stěna T2C
Posilovna T3
Spinning, TRX T4
Stolní tenis T5
Zrcadlový sál T6
Malý zrcadlový sál T7
Tenisová hala
Fotbalové hřiště
Bazén
Externí
Zrcadlový sál B
Sál závěsných sportů B
Úpolová tělocvična A
Pondělí 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
Tělocvična T1 - Horní hala
Tělocvična T2 - Dolní hala
Horolezecká stěna T2C
Posilovna T3
Spinning, TRX T4
Stolní tenis T5
Zrcadlový sál T6
Malý zrcadlový sál T7
Tenisová hala
Fotbalové hřiště
Bazén
Externí
Zrcadlový sál B
Sál závěsných sportů B
Úpolová tělocvična A
Úterý 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
Tělocvična T1 - Horní hala
Tělocvična T2 - Dolní hala
Horolezecká stěna T2C
Posilovna T3
Spinning, TRX T4
Stolní tenis T5
Zrcadlový sál T6
Malý zrcadlový sál T7
Tenisová hala
Fotbalové hřiště
Bazén
Externí
Zrcadlový sál B
Sál závěsných sportů B
Úpolová tělocvična A
Středa 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
Tělocvična T1 - Horní hala
Tělocvična T2 - Dolní hala
Horolezecká stěna T2C
Posilovna T3
Spinning, TRX T4
Stolní tenis T5
Zrcadlový sál T6
Malý zrcadlový sál T7
Tenisová hala
Fotbalové hřiště
Bazén
Externí
Zrcadlový sál B
Sál závěsných sportů B
Úpolová tělocvična A
Čtvrtek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
Tělocvična T1 - Horní hala
Tělocvična T2 - Dolní hala
Horolezecká stěna T2C
Posilovna T3
Spinning, TRX T4
Stolní tenis T5
Zrcadlový sál T6
Malý zrcadlový sál T7
Tenisová hala
Fotbalové hřiště
Bazén
Externí
Zrcadlový sál B
Sál závěsných sportů B
Úpolová tělocvična A
Pátek 07:00 - 08:30 08:50 - 10:20 10:40 - 12:10 12:30 - 14:00 14:20 - 15:50 16:10 - 17:40 18:00 - 19:30
Tělocvična T1 - Horní hala
Tělocvična T2 - Dolní hala
Horolezecká stěna T2C
Posilovna T3
Spinning, TRX T4
Stolní tenis T5
Zrcadlový sál T6
Malý zrcadlový sál T7
Tenisová hala
Fotbalové hřiště
Bazén
Externí
Zrcadlový sál B
Sál závěsných sportů B
Úpolová tělocvična A